09913932874 خرید و نصب دوربین مدار بسته در اصفهان

کاربردهای دوربین مداربسته

افزایش امنیت و جلوگیری از وقوع جرم

بنا به کاربرد های گسترده ی دوربین مدار بسته در جلوگیری از وقوع جرم و همینطور ارائه ی سند و مدرک معتبر در جهت پیگیری جرم انجام شده، در طی چند سال اخیر در بسیاری از اصناف همچون طلا فروشی ها و صرافی ها که احتمال وقوع سرقت بسیار بالاست و به دلیل فراوانی نقدینگی در این اصناف و همچنین در قهوه خانه ها و رستوران های بزرگ به دلیل رفت و آمد و تنش فراوانی که بوجود می آید، استفاده از سیستم حفاظتی و نظارتی دوربین مدار بسته اجباری شده است.

مجتمع های مسکونی هم به دلیل تعداد بالای طبقات و ساکنین آن ها و در نتیجه سخت بودن یا به عبارتی غیرممکن بودن کنترل همه جانبه رفت و آمدها و سایر فعالیت ها توسط نگهبان در یک مجتمع مسکونی، بهترین و کارآمد ترین راه نصب و بکارگیری دوربین های مدار بسته جهت نظارت همه جانبه و لحظه ای بر کلیه ی نقاط ساختمان است تا امکان اقدامات به موقع و سریع جهت پیشگیری از وقوع جرم احتمالی و در صورت اتفاق افتادن آن، توان پیگیری از طریق مراجع قضایی با ارائه سند و مدرک معتبر گرفته شده از فیلم های دوربین مداربسته وجود داشته باشد.

کاربردهای دوربین مداربسته

شرکت زومکس به عنوان یک شرکت پیشتاز در زمینه نصب دوربین مدار بسته در اصفهان و کلیه سیستم های امنیتی و حفاظتی همچون دزدگیرهای پیشرفته با داشتن سابقه ای نزدیک به ۷ سال در صنعت دوربین مداربسته خدمات مرغوب و ارزشمندی را به مشتریان خود در اصفهان و سایر شهرها ارائه می دهد و در تمامی لحظات حساس در کنار شما عزیزان خواهد بود. هدف ما برداشتن گامی کوچک در زمینه ی کاهش جرائم در کشور عزیزمان است.

بودجه لازم جهت خرید دوربین مدار بسته

با توجه به وجود نیاز فراوان در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی شرکت زومکس دارای پکیج های مناسب و کاربردی میباشد و شما این امکان را دارید که با توجه به اندازه ی محیط و نیاز ها و حساسیت های خود یکی از آن ها را خریداری نمایید.