09913932874 خرید و نصب دوربین مدار بسته در اصفهان

اهمیت نصب دوربين مداربسته در جاهای مختلف

حس امنیت و آرامش ناشی از آن در زندگی

در جامعه امروز که جرایمی چون سرقت به شدت افزایش یافته است، در اکثر مکان ها سیستم دوربین مداربسته جهت کنترل و نظارت دقیق تر نصب می شود. به عنوان مثال برای کنترل رفت و آمد مشتریان یک فروشگاه، درب های ورودی برای مهمانان و فضای انتظار در یک اداره، برای گاوصندوق ها و اسناد مهم در یک بانک و... .

مشاهده کامل متقاضیان باجه ها، كنترل پول های مبادله شده، گاو صندوق ها و... در یک بانک از جمله مکان هایی هستند که به تعداد مشخص دوربین مداربسته نیاز دارند. دقت داشته باشید که ارتفاع نصب دوربین مداربسته و محدوده دید تصویری آن بسیار مهم است و حتما باید به دست افراد کاربلد و ماهر نصب شود. مجموعه زومکس، معتبرترین شرکت نصب دوربین مداربسته در اصفهان همراه با تکنسین حرفه ای و کاربلد خود در کلیه مراحل سفارش و نصب دوربین مداربسته همراه شما خواهد بود و نتیجه ای مطلوب را برای شما عزیزان رقم خواهد زد. دوربین ها باید طوری تعبیه شوند كه پشت به نور باشند. پس حتما در تعداد دوربین ها و ارتفاع مناسب برای نصب آنها دقت کافی را داشته باشید تا در باز بینی فیلم ها و تصاویر ضبط شده اختلالی پیش نیاید.

می توان گفت یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیازهای بشر، نیاز به امنیت است و همواره نیز در تلاش برای ایجاد این حس امنیت و آرامش ناشی از آن در زندگی خود می باشد. سیستم های امنیتی صوتی و تصویری گوناگون و به ویژه نصب دوربین مداربسته از جمله ابزارهای نوین ساخته دست بشر برای ایجاد حس امنیت و آرامش هستند.

مجموعه زومکس با ارائه بهترین خدمات در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته در اصفهان ، مجهز به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا آماده ارائه خدمات به مردم عزیز اصفهان و سراسر کشور می باشد. توجه داشته باشید که مسئله امنیت در همه حوزه های زندگی بشر و در برابر کلیه خطرات و مسائلی که انسان ها را از لحاظ جانی و مالی تهدید می کنند امری فوق العاده مهم و قابل تامل است.

در چند سال اخیر به دلیل افزایش جرائم سیستم قدیمی استفاده از نگهبان با اینکه می تواند تا حدودی سبب ایجاد امنیت در ساختمان های مسکونی و تجاری گردد اما می توان اظهار داشت که این سیستم حفاظتی به اندازه کافی جامع نیست و توانایی تحت نظر گرفتن همه جای محدوده را ندارد. این مسئله به وضوح اهمیت و ضرورت نصب دوربین مداربسته و نصب دزدگیر در اصفهان و در محوطه های مسکونی، تجاری و اداری را آشکار می سازد.

اهمیت نصب دوربين مداربسته در جاهای مختلف

اهمیت دوربین مدار بسته به اندازه ای است كه برای مکان های مختلف در شکل ها و سایزهای گوناگونی ساخته شده است و متناسب با مکان قرارگیری از لحاظ ظاهری متفاوت خواهد بود تا امکان بازبینی و استفاده مطلوب را برای خریداران محترم فراهم آورد. به عنوان مثال برای دوربین های باجه ای كه برای خواندن شماره های ATM می باشد و یا برای دربهای ورود و خروج مغازه و فروشگاه ها از دوربین های مدار بسته نوع گردان استفاده می شود. برای مشاهده چهره متقاضی یا مشتری كه دوربین ها را در پشت باجه تعبیه می کنند از دوربینهای نوع بایگانی استفاده می شود. دقت داشته باشید که اهمیت و جایگاه تكنولوژی در بانكها به قدری بالاست که همواره باید از با كیفیت ترین و به روز ترین دوربین ها جهت ایجاد امنیت بیشتر استفاده گردد.

نکته قابل توجه دیگر لنز دوربین های مداربسته است كه حتما باید از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار باشد. تنظیم لنز دوربین بر روی سوژه و در یك فاصله استاندارد و معین انجام می گیرد.

برای همه انسان ها چند اصل در زندگی اهمیت ویژه و خاصی دارند. بدون شک یکی از این اصل ها موضوع امنیت می باشد. چرا که انسان همواره در زندگی خود در جستجوی رسیدن به آرامش و امنیت است. سیستم های امنیتی و به ویژه دوربین های مداربسته یکی از تجهیزات مدرنی هستند که امروزه جهت ایجاد امنیت بیشتر به کمک بشر آمده اند. امروزه تمامی بانک ها موظف به مجهز بودن به سیستم های نظارتی و امنیتی کاملی هستند و از این رو اهمیت نصب دوربین های مداربسته بیش از پیش افزایش یافته است. در فضاهای مهمی از بانک نظیر محل قرارگیری گاو صندوقها و همچنین باجه ها و درب ورودی و خروجی دوربین ها مداربسته حرفه ای به کار گرفته می شود